Ez év folyamán asztalokkal, székekkel, projektorral és flipchart táblával felszerelt előadóteremmé alakult át az egyházmegye letéti könyvtárának is helyet adó kutatótermünk, mely így  könyvbemutatók, konferenciák alkalmas helyszínévé vált, egyszersmind lehetővé teszi nagyobb létszámú csoportok fogadását a levéltár-pedagógiai foglalkozások során.

NKA logo 2012

A BREL kutatótermének fejlesztése

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

NKA logo 2012  melte logo

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával

Baranyaireformatusleveltar.hu"

NKA logo 2012

A BREL kutatótermének fejlesztése

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

NKA logo 2012  melte logo