Egyházmegyei egyházművészeti kiállításunk szeretettel vár minden kedves látogatót levéltárunk új kiállítótermében, melynek kialakítása az Emberi Erőforrások Minisztériuma által nyújtott pályázati támogatás keretében valósult meg.

A kiállítótérben elhelyezést nyert levéltárunk muzeális gyűjteménye –  az egyházmegye gyülekezeteiből származó, a református liturgia főbb tárgyi emlékeit jelentő kegytárgyak és könyvek, valamint az Értékes Pécs c. kiállítás részét képező tárgyak és dokumentumok. 

 tabla   kollazs kicsi

                            

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával

Baranyaireformatusleveltar.hu"

Egyházmegyei egyházművészeti kiállításunk szeretettel vár minden kedves látogatót levéltárunk új kiállítótermében, melynek kialakítása az Emberi Erőforrások Minisztériuma által nyújtott pályázati támogatás keretében valósult meg.

A kiállítótérben elhelyezést nyert levéltárunk muzeális gyűjteménye –  az egyházmegye gyülekezeteiből származó, a református liturgia főbb tárgyi emlékeit jelentő kegytárgyak és könyvek, valamint az Értékes Pécs c. kiállítás részét képező tárgyak és dokumentumok. 

 tabla   kollazs kicsi

                            

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával