A Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolájának tanulói idén is bekapcsolódtak levéltár- és múzeum-pedagógiai foglalkozás-sorozatunkba. A diákok először megismerkedtek a gyűjtemények fogalmával, majd Dr Ács Marianna és Kanász Imre vezetésével a község helytörténeti gyűjteményében tett séta során élmények útján gyarapították történelmi-néprajzi ismereteiket.

Nagyharsanyi 23.02honlapra nagyharsany feb2023

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával

Baranyaireformatusleveltar.hu"

A Pécsi Református Kollégium Nagyharsányi Általános Iskolájának tanulói idén is bekapcsolódtak levéltár- és múzeum-pedagógiai foglalkozás-sorozatunkba. A diákok először megismerkedtek a gyűjtemények fogalmával, majd Dr Ács Marianna és Kanász Imre vezetésével a község helytörténeti gyűjteményében tett séta során élmények útján gyarapították történelmi-néprajzi ismereteiket.

Nagyharsanyi 23.02honlapra nagyharsany feb2023

Kapcsolatfelvétel

Ügyfélszolgálat

H-Sz:  08:00-12:00
K-Cs:  08:00-14:00

Címünk:
7630 Pécs, Engel J. J. u. 11.

Időpont egyeztetés elektronikus úton:
info@baranyaireformatusleveltar.hu

 NKA logo 2012  melte logo

 

Arca

2021 - Baranyai Református Egyházmegye Levéltára - Minden jog fenntartva - Készült a Nemzeti Kultúrális Alap Támogatásával